Za námi je další perný den. Kromě nabitého programu jsme dnes měli příležitost více se seznámit i s dětmi z jiných tříd…A jaký byl ten dnešní den? To posuďte sami 😊 (Poznámka: Texty žáků jsou autentické, neprošly žádnou stylistickou úpravou…)
-
SKUPINA
Dnešek začal tím, že jsme šli do sklárny. Ve sklárně jsme se dozvěděli spoustu nových věcí a vyzkoušeli jsme si foukání do skla. Cestou na hotel jsme se zastavili v cukrárně. Moc se nám líbila. Po chvilce odpočinku jsme se vydali na Drábovnu. Cestou jsme soutěžili a moc jsme si to užili.
Anička B., Máťa O., Kuba F., Dorotka Š., Áďa M.,Páťa, Natka R., Sofča, Mára Ch., Jirka S., Bára -
SKUPINA
Po snídani jsme šli do výrobny foukaného skla. Cestou zpět jsme byli půl hodiny na návsi. Byli jsme na hřišti a provozovali sportovní aktivity. Šli jsme do lesa a nasbírali 656 šišek. K večeři byly fakt dobré špagety.
Áďa K., Natka B., Áďa P., Míša P., Dorotka Ch., Tonda, Pavel J., Honza K., Sofča, Tom, Natka H. -
SKUPINA
Po snídani jsme vyšli na výlet, kde jsme sbírali šišky. (Nasbírali jsme jich 815). Hráli jsme s nimi různé hry. Po obědě jsme šli do sklárny, kde jsme foukali sklo. O volný čas jsme byli venku a každý hrál hry. K večeři jsme měli špagety.
Bilí, Pavel Š., Péťa, Míša K., Maty R., Didi, Kuba K., Veru, Adel, Anička N., Darka -
SKUPINA
Dneska jsme byli v lese a potom jsme byli po odpoledním klidu ve sklářské dílně. Když jsme přišli, tak jsme hráli fotbal s jinou školou. Po večeři jsme luštili malou hádanku. Dopoledne a odpoledne pršelo, jinak super, užili jsme si to…
Kačka, Ondra, Máťa H., Šimon, Vašík, Viki, Honza P., Tonda K., Max, Kryštof