Náš 3. ozdravný pobyt se pomalu chýlí ke konci a my pořád tak nějak nechápeme, kam těch pět dní tak rychle zmizelo. Asi je odfoukl vítr z rozhleden, na které jsme statečně vyšlápli. Zažili jsme spoustu krásných momentů- obdivovali jsme křehkou krásu skla v jabloneckém muzeu, sportovali o sto šest a při Dni Země jsme si připomněli, že naše planeta si zaslouží naši péči. Jako správní námořníci jsme se vydali za zvířaty sedmi moří a s velkým nasazením pátrali po bájném lapuťákovi. Ten se sice zatím úspěšně skrývá, ale kdo ví- třeba o nás ještě uslyší! Během těchto dní jsme dokázali, že umíme táhnout za jeden provaz, vzájemně si pomáhat, smát se a být spolu tak, že je nám prostě hej. Zítra nás čeká už jen čarodějnický rej a závěrečné rozloučení u ohně společně s domorodci z 1. A, kteří nám byli celý týden úžasnými společníky. V pátek hurá zpátky domů- plní zážitků a společných vzpomínek. Námořníci z 3.C s kapitánkami Zuzkou a Ráďou
Námořnická
Na palubu! Vítr fouká,
kapitánka do dalekohledu kouká.
Vlny se nám pěkně vlní,
plujeme vstříc nové zemi.
Širým mořem pluje loď,
za výpravou se mnou pojď!