ž od neděle 8.října obýváme Bartošovu Pec. Všichni o nás vědí, všude je nás plno. Vždyť je nás tu taky 58. Počasí nám nepřeje, přesto je tu zábava stále.
Když je ošklivo, hrajeme společenské a kolektivní hry – utužujeme kolektiv. Po večerech nám paní učitelky čtou pohádku na dobrou noc. Naučili jsme se už ale i jezdit na raftech po rybníku, který měl hloubku 50 cm. To byla mela a sranda zároveň. Ovládáme střílení z luku a víme spoustu věcí o netopýrech. Navštívili jsme totiž Dům přírody STŘEVLÍK. Mooooc se nám tam líbilo. Skvělá byla i večerní taneční párty Ladovky s občerstvením a světýlky. Dnes jsme rozšifrovali vzkaz pro rodiče při jedné z her, ale prozradíme ho rodičům až doma. Trochu nám toho času ještě zbývá, něco jistě ještě zažijeme.
A tak se zbytek dozvíte, až to všechno prožijeme.
Žáci druhých tříd se svými dospěláky :-)