Ráno nás přivítalo sluníčko, ale než jsme se nasnídali a nachystali na sjezdovky, Černou horu opět zahalila mlha... Dnes už všichni zvládli základní oblouky a jízdu na vleku. Jsme na děti pyšní!:-) Odpoledne se vyčasilo a viděli jsme dál než na deset metrů. První skupina běžkařů uběhla 4 km a ještě si dala nášup k vysílači. Druhá skupina se vydala k vysílači a zlepšovala své běžecké dovednosti ve stopě a sjezdech. Výcvik jsme zpestřili překážkami na trati. Po odvedené práci přišla k chuti horká čokoláda. Sluníčko se s námi opět rozloučilo krásným západem. Teď nás čekají společenské hry, šachy, karty, slovní hrátky a postřehová výzva. Den zakončíme přednáškou na téma druhy lyží a mazání lyží.
Máme se skvěle :-)
Lyžníci z 5.B a 7.A